سوالات متداول

1- برای تغییر اطلاعات مقطع و یا نام دانشگاه خود چه امکانی وجود دارد؟
در صورت وارد کردن نام دانشگاه ، مقطع ، نوع دانشگاه، سال ورود چنانچه سهوا دچار انتخاب اشتباه شده اید در قسمت فعالیت های آموزشی دروه جاری در پایین صفحه گزینه میخوام مقطع را تغییر دهم انتخاب کرده و با توجه به هشدار قرمز رنگ می توانید اصلاحات مورد نیاز را انجام دهید دقت نمائید که کلیه فعالیت های شما بواسطه این ویرایش مجددا باید ثبت گردد.
2- شرط ورود را در مقطع فعلی ندارم آیا امکان ثبت نام در مقطع قبلی را دارم؟
پاسخ این سوال به صراحت در ایین نامه آمده است در صورتیکه شما دوره قبلی را در حد فاصل فراخوان جشنواره سال گذشته و امسال به اتمام رسانیده باشید و فارغ التحصیل شده باشید می توانید در اولین فراخوان (یعنی فراخوان مهر ماه سال جاری ) در مقطع قبلی خود شرکت کنید فقط توجه کنید کلیه مستندات و رزومه های شما باید مربوط به مقطع ثبت نام شما که همان مقطع قبلی را انتخاب کرده اید باشد در این مورد دقت فرمائید.
3- رشته من برای ثبت نام در سامانه موجود نمی باشد؟
متقاضیانی که رشته آن ها در سامانه موجود نیست در قسمت ارسال پیام تیکت به مدیر سامانه زده و نام رشته تحصیلی خود را در مقطع مورد تقاضا خواستار شوند. همچنین گروه تخصصی رشته مذکور را نیز قید نمائید.
4- شرط آزمون زبان را ندارم؟
شرط آزمون زبان برای مقاطع ذکر شده در جدول صفحه اصلی سایت برای متقاضیان کلیه دانشگاه های تایع وزارت علوم و وزارت بهداشت الزامیست و مقادیر هر رنج در اصلاحیه ایین نامه موجود در سامانه گفته شده است کلیه متقاضیان متناسب با مقادیر گفته شده حق شرکت در جشنواره مذکور را دارا می باشند توضیح اینکه جهت تسهیل شرایط شرکت ویژه متقاضیان طبق آخرین اطلاعیه مندرج در سامانه شرط صفر معادل حداقل نمره 50 msrt برای دارندگان وزارت علوم همانند متقاضیان وزارت بهداشت لحاظ می شود.
5- برای حذف مستند و بارگذاری مستند جدید در سامانه چه باید کرد؟
چنانچه مستند بارگذاری شما اشتباهی در فعالیت مربوط بارگذاری شده است می توانید روی دکمه ویرایش کیک کرده و فایل جدید را آپلود نمائید. در صورتیکه کل فعالیت را بخواهید حذف کنید و فعالیت جدید را جایگزین کنید دکمه حذف را انتخاب کنید.
6- آیا مدارک باید به تائید مراجع ذیربط در دانشگاه رسیده باشد؟
کلیه مدارک دانشجو اعم از کارنامه ، سوابق علمی و پژوهشی، سوابق فرهنگی دانشجو موکدا باید به تائید مراجع ذیربط در دانشگاه رسیده باشد و اصل مدرک اسکن و در سامانه بارگذاری شود.
7- مدارک مربوط به دوره قبل را می توانم بارگذاری کنم ؟ یا چرا بازه تعریف شده برای بارگذاری مدارک محدود است؟
پاسخ این سوال منفی است کلیه مدارک شما فقط در بازه زمانی سال ورود به دانشگاه در مقطع فعلی شما در سامانه قابل بارگذاری است و از انجائیکه مستندات خارج از زمان مذکور دارای امتیاز نمی باشد لذا قابل بارگذاری در سامانه نمی باشد.
8- آیا در صورت نویسنده اول بودن می توانم استاد راهنما را حذف کنم؟
در صورت نویسنده اول بودن امکان حذف استاد راهنما می باشد اما در نویسنده مسئول بستگی به این دارد که چه کسی مسئول مکاتبات آن مقاله بوده است و با این شرط تعداد نفرات مشخص شده و توسط داوران امتیاز داده می شود.در هر صورت نویسنده اول یا نویسنده مسئول امتیاز استاد راهنما حذف شده و امتیاز توسط داورها مشخص می شود.
9- بعد از ثبت نهایی می توانم تغییرات اعمال کنم؟
بله شما تا پایان آخرین ساعات ثبت نام در تاریخ 30 مهر قادر به اعمال تغییرات و ثبت نهایی مجدد حساب کاربری خود می باشید ولی بعد از زمان یاد شده درخواست شما قابل نمایش نمی باشد پس تا زمان تعیین شده نسبت به اتمام ثبت نام خود اهتمام ورزید ضمن اینکه سیستم کد پیگیری جهت ثبت نهایی بشما نمی دهد و گزارش نهایی قبل از ثبت نهایی به منزله تکمیل ثبت نام می تواند در اختیار دانشجو قرار گیرد.
10- برای ارسال pdf کتاب و حفظ مسائل حقوقی آن چه کاری نیاز است؟
1-بهترین راه این است که صفحات کتاب را water mark کنید. 2- به صورت رندوم تعداد تصادفی مثلا 10 درصد از کل کتاب را مانند google book از کل کتاب خارج کنید و ما بقی را pdf کرده و ارسال نمائید.
11- منظور از اخرین کارنامه وضعیت تحصیلی چیست؟
اخرین کارنامه وضعیت تحصیلی شما به موردی اطلاق می شود که کلیه معدل های هر ترم در کارنامه به همراه تعداد واحد اخذ شده مشخص می باشد نیاز به گرفتن ریز نمرات از آموزش نمی باشد فقط اخرین کارنامه تحصیلی شما که نشاندهنده کلیه معدل های شما در مقطع فعلی است پس از برابر اصل کردن توسط آموزش دانشگاه در سامانه بارگذاری شود.
12- منظور از اختیار تاهل چست؟
یعنی متاهل هستم و ازدواج کرده ام و مستند مربوط به آن نیز سند ازدواج می باشد.
13- آیا تدریس یا شرکت در کارگاه های آموزشی امتیازی دارد؟
خیر هیچگونه امتیازی به تدریس یا شرکت در کارگاه های آموزشی مختلف تعلق نمی گیرد پس نیاز به بارگذاری در هیچیک از بخش های فرهنگی نمی باشد.
14- رزومه علمی چیست؟
چارچوب رزومه علمی مشخص و ساده است میتوانید با جستجو در اینترنت نیز کمک بگیرید.رزومه معرفی شما در زمینه مشخصات فردی، فعالیت های آموزشی، فعالیت های پژوهشی و فعالیت های فرهنگی به صورت کلی می باشد نه با جزئیات.
15- چرا بعد از ثبت نهایی همچنان امکان ویرایش دارم؟ از کجا مطمئن شوم ثبت نهایی شده است؟
امکان ویرایش تا پایان روز 30 مهر برای کلیه متقاضیان فراهم شده است بعد از ثبت نهایی نیز امکان تغییر موجود است فقط بعد از هر گونه تغییری ثبت نهایی را انجام دهید گزارش نهایی موجود در پنل سمت راست لیست کلیه مستندات شما را نشان می دهد و میتوانید از ثبت اطلاعات خود مطمئن شوید و دکمه ثبت نهایی را انتخاب کنید دقت نمائید درخواست هایی که ثبت نهایی نشود وارد کارتابل داوری نخواهد شد ثبت نهایی بعد از پایان ثبت نام الزامیست.